موسسه اعزام دانشجو پیشگام اپلای

pishgamapply@gmail.com

ساعات کاری:
  • شنبه تا چهارشنبه 9 الی 16:30
  • پنج شنبه 9 الی 14:00
PISHGAM-APPLY

تحصیل در اروپا | اعزام دانشجو به اروپا | بورسیه تحصیلی اروپا

معرفی کشورهای مختلف،هزینه های تحصیل و زندگی،سطح آموزش و ...

تحصیل در اروپا

فرصت ویژه تحصیل در اروپا!

برای دریافت مشاوره همین حالا با موسسه اعزام دانشجو پیشگام اپلای تماس بگیرید

۰۲۱۸۸۱۹۲۹۲۵

۰۹۱۲۳۷۸۷۴۷۷

تحصیل در اروپا


پیشنهاد ما برای شما عزیزانی که برای تحصیل یا کار تصمیم به اقدام دارید این است که حتما قبل از اقدام با یک مشاور مجرب درضمینه تحصیل در اروپا مشورت نمایید. زیرا بر اساس تجربه ما عده بسیاری از متقاضیان پس ازصرف زمان طولانی برای یادگیری زبان کشوری خاص و آماده نمودن شرایط آن کشور متوجه می شوند که شرایط لازم برای اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی آن کشور را ندارند مثلا فارغ التحصیلان دانشگاههای علمی کاربردی و غیر انتفاعی شانس بسیار کمی برای تحصیل در اتریش و آلمان دارند و در نظر بگیرید در صورتیکه این مطلب را بعد از یادگیری زبان آلمانی متوجه شوید چه میزان وقت و انرژی بیهوده تلف خواهد شد. در ضمن تحصیل در اروپا به صورت رایگان در تمامی این کشورها امکان پذیر نمی باشد اما با یک مشاوره صحیح شما می توانید کشورهایی با حداقل هزینه یا هماهنگ با بودجه خود را انتخاب نمایید و یا امکان اخذ بورسیه تحصیلی خود برای ادامه تحصیل در اروپا بالاتر ببرید.
من جمله نکات مهم دیگری که باید در انتخاب کشور مقصد خود برای تحصیل در اروپا در نظر بگیرید شامل شرایط سنی برای اخذ پذیرش ، شرط معدل، هزینه زندگی در کشور مقصد، شانس کاریابی پس از فارغ التحصیلی، نحوه صدور ویزای تحصیلی توسط سفارت کشور مذبور و در نهایت زمان انجام امورپذیرش و ویزا می باشد که با توجه به شرایطی که برخی سفارتها در کشورمان دارند در دوره های مختلف به پروسه های زمانبر و طولانی تبدیل می شوند و اقدام برای تحصیل در این کشورها در این زمان کاری دشوار خواهد بود که با تماس با ما می توانید به طور دقیق و با آگاهی از اطلاعات به روز هر کشور مقصد نهایی خود را برای تخصیل در اروپا تعیین نمایید.
کشورهای اروپایی به عنوان پیشرفته ترین کشوهای جهان از نظر علمی و با سابقه درخشان در تعلیم و تربیت دانش پژوهان می توانند بهترین گزینه ها برای ادامه تحصیل شما عزیزان باشند. این قاره دارای قدیمی ترین و بهترین دانشگاههای جهان می باشد و در اکثر این کشورها شرایط ادامه تحصیل به زبان انگلیسی فراهم است. بنا به گزارش گاردین با در نظر گرفتن شرایط تحصیل در اروپا از نقطه نظر های متفاوت در سالهای اخیر بهترین کشورها در این حوزه برای ادامه تحصیل به ترتیب آلمان، هلند، ایتالیا لهستان، فرانسه و نروژمی باشند. در ضمن حوزه اروپا از نظر امکانات و رفاه اجتماعی یکی از بهترین نقاط جهان می باشد . به عبارت دیگر چه از نقطه نظر علمی وچه از نظر امکانات رفاهی این کشورها در رنکینگ جهانی در لیست برترینها قرار می گیرند. در ضمن طبق قانون اتحادیه اروپا دارا بودن هر نوع اقامت این کشورها مانند اقامت تحصیلی و کاری به معنای دارا بودن تمامی حقوق شهروندی آن کشور به استثنای مواردی معدود مانند حق رای می باشد که با در نظر گرفتن این مطلب می توان گفت پذیرش تحصیلی یکی از بهترین راههای اقامت صحیح به این قاره می باشد.
فرصت دیگری که تحصیل در اروپا به شما می دهد قانون این کشورها مبنی بر تمدید اقامت یکساله تحصیلی شما بعد از فارغ التحصیلی برای انجام امور مربوط به فارغ التحصیلی شماست که می تواند فرصتی مناسب وکافی برای یافتن کار پس از دوران تحصیل باشد و پس از عقد قرارداد کاری طبق قانون تمام حوزه شینگن شما اجازه تبدیل اقامت تحصیلی به کاری را دارا می باشید و پس از گذشت حداکثر پنج سال از اولین ورود شما به کشور مقصد در صورت آشنا بودن با قوانین کشور مذبور می توانید اقامت دایم دریافت نمایید. البته جزییات این قوانین در کشورهای مختلف متفاوت می باشد ولی از این نظر بهترین شرایط مربوط به کشورهای ایتالیا، آلمان و فرانسه می باشد که هر کدام مزایایی از نظر امکان کاریابی یا سهولت در تبدیل اقامت تحصیلی به کاری را نسبت به کشورهای دیگر دارا می باشند. از لحاظ هزینه می توان گفت به ترتیب ایتالیا، فرانسه، آلمان، لهستان ،اسپانیا و پرتقال شهریه کمتری را از دانشجویان بین المللی مطالبه می نمایند و در کشورهایی مانند نروژ شهریه دانشگاهها کاملا رایگان می باشد ولی هزینه زندگی در کشورهای اسکاندیناوی نسبتا بالاست. در پایان موفقیت شما عزیزان در تمامی مراحل زندگی را از ایزد منان خواهانیم

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

نیاز به مشاوره دارید؟

مشاوره رایگان!