موسسه اعزام دانشجو پیشگام اپلای

pishgamapply@gmail.com

ساعات کاری:
  • شنبه تا چهارشنبه 9 الی 16:30
  • پنج شنبه 9 الی 14:00
PISHGAM-APPLY

تحصیل در هلند | اعزام دانشجو به هلند | بورسیه تحصیلی هلند

معرفی کشورهای مختلف،هزینه های تحصیل و زندگی،سطح آموزش و ...

فرصت ویژه تحصیل در هلند!

برای دریافت مشاوره همین حالا با موسسه اعزام دانشجو پیشگام اپلای تماس بگیرید

۰۲۱۸۸۱۹۲۹۲۵

۰۹۱۲۳۷۸۷۴۷۷

درباره هلند

کشور هلند یکی از کشورهای اروپایی مرکزی و از نظر اقتصادی و علمی از مهمترین کشورهای حوزه شنگن است. آمستردام پایتخت این کشور می باشد و یکی از زیباترین شهرهای جهان محسوب می گردد. هلند به دلیل دارا بودن دانشگاههای معتبر در سطح جهانی و امکان تحصیل به زبان انگلیسی مورد توجه دانشجویان بین المللی قرار گرفته است. اکثر دانشگاههای این کشور مورد تایید وزارت علوم ایران می باشند. هلند دارای سیستم دانشگاهی خصوصی، دولتی و علمی-کاربردی می باشد.

 

تحصیل در هلند

1- امکان تحصیل به زبان انگلیسی

2- امکان اخذ اقامت کاری بعد از فارغ التحصیلی

3- تحصیل در دانشگاههای معتبر بین المللی

4- اجازه کار دانشجویی در حین تحصیل

5- بورسیه های تحصیلی عالی برای مقطع دکترا

دانشگاههای هلند از قدیمی ترین و برجسته ترین سیستم آموزش عالی جهان را برخوردار هستند که به قرن شانزدهم میلادی بر می گردد. هر ساله بیش از 13 دانشگاه هلند در رنکینگ جهانی QS قرار می گیرند که همواره در رتبه بندی 300 دانشگاه برتر جهان هستند و حدود 5 دانشگاه هلندی هموراه در بین 100 دانشگاه برتر جهانی قرار دارند. بین این دانشگاهها University of Amsterdam برترین دانشگاه برای تحصیل در هلند می باشد که در سال 2016 رنکیینگ 55 جهانی را به خود اختصاص داد. دومین دانشگاه معتبر برای تحصیل در هلند دانشگاه تکنولوژی دلف Delft University of Technology و سپس دانشگاه اوترخت Utrecht University هم به فاصله ی کمی از دانشگاه آمستردام به ترتیب رتبه ی 64 و 94 رنکینگ جهانی قرار را به خود اختصاص دادند.

 

زبان تحصیل در هلند

تحصیل در هلند به زبانهای هلندی و انگلیسی امکان پذیر می باشد . دارا بودن مدرک زبان برای اخذ پذیرش الزامی است و متقاضیانی که قصد دارند دوره زبان را در کشور هلند بگذرانند شرایط اخذ ویزا برای آنها سخت خواهد بود. درمقطع کارشناسی حداقل نمره زبان آیلتس 6 و برای کارشناسی ارشد 6.5 می باشد. در ضمن در مقطع کارشناسی تعدادی از رشته ها به زبان آلمانی تدریس می شوند که مدرک زبان آلمانی B1 برای پذیرش اجباری است.

 

هزینه زندگی برای تحصیل در هلند

هزینه زندگی در کشور هلند به طور میانگین بین 700 تا 1000 یورو می باشد که وابسته به شهر انتخابی شما متغییر است.. مبلغی از این هزینه شامل خوابگاه یا آپارتمانهای دانشجویی است.

 

بورسیه تحصیل در هلند در مقطع دکترا

کشور هلند در مقطع دکترا بورسیه بسیار رقابتی ارایه می نماید و دانش پژوهان باید شرایط و رزومه بسیار مناسبی شامل حداقل مدرک زبان آیلتس 6.5 ، حداقل دو مقاله بین المللی در ژورنالهای معتبر ، کنفرانس بین المللی و معدل تمامی مقاطع بالاتر 15 را دارا باشند . برای این امر موسسه رزومه شما را به طور رایگان بررسی کرده و نتیجه را به شما اعلام خواهد نمود.

در صورتیکه متقاضیان با کمک و راهنمایی جامع از کارشناسان موسسه موفق به اخذ بورسیه شوند شهریه این کشور به صورت رایگان بوده و ماهیانه از کمک هزینه تحصیلی بیش از 1200 یورو در ماه بهره مند می شوند.

 

ویزای تحصیل در هلند

دانشجویانی که پذیرش دانشگاهی هلند را اخذ می نمایند قبل از ورود به سفارت باید شهریه سال اول به همراه بیمه دانشجویی یکسال به مبلغ 500 یورو و هزینه بررسی مدارک را که 500 یورو می باشد پرداخت نمایند. به همین علت پرینت حساب بالا برای سفارت لازم نیست.

توجه: در نظر داشته باشید جهت اخذ اقامت کاری بعد از فارغ التحصیلی کارشناسان موسسه راهنمایی های لازم را به متقاضیان محترم ارائه می نمایند.

نیاز به مشاوره دارید؟

مشاوره رایگان!